Geoblog.pl    genek    Podróże    Wakacje 2014: W antystopie po Europie    pakowanie - ciezka rzecz

pakowanie - ciezka rzecz

Polska, Warszawa

Oj oj oj oj mielimy wyjechać w pn potem we wt chcieli obejrzeć Niemcy - brazylia w Niemczech... nic z tego. Niemcy wygrali 7:1 a my nadal zagrzebani w bambetlach... jak jechaliśmy bez samochoda to mielismy max 45 kg i max 5 rzeczy + pola teraz mamy ponad 20 rzeczy i ponad pewnie 100 kg i nie jesteśmy wstanie wyruszyć od 2 dni... Zaczynam rozumieć problemy ludzi co na wyjazd biora samochod... oj ciężko jest. tak to sprawa prosta. odlot o xx.xx i musisz być 2 godziny wcześniej bo odleci bez ciebie a tu luz odjade jak się zapakuje a pakuje się długo bo nie wiem ile zapakuje... i tak mija dzień za dniem a my caly czas się pakujemy.. Jakie to jest jednak wielkie wyzwanie wyjechać na wakacje samochodem... i do tego z pięcioletnim dzieckiem , które nie wie jak się na wakacje jedzie samochodem.. Pola się spakowala w 10 minut w swój ulubiony plecak. wziela tyle co nic. więcej nie wziela , mimo tego ze jej mowilismy jedziemy samochodem wiec weź ile chcesz, a ona na to: samochod się popsuje i będę musiala to nosic.... biore tylko to co uniose.. po co bierzecie to czy tamto.. jedzmy wreszcie .. a my nic.. tylko dalej się pakujemy...
oj ciezki to będzie wyjazd...

zula - 2014-07-09 07:18
Pakowanie...pakowanie...ale potem w samochodzie trzeba to wszystko jeszcze rozpakować aby wyjąć jakiś drobiazg co jest na samym dnie!
ruszajcie bo nie domkniecie bagażnika a gdzie będą bagaże AUTOSTOPOWICZA?
powodzenia!

coati
coati - 2014-07-09 08:12
Można samolotem, można samochodem, można pociągiem, byle w drogę!
Jak tylko trzaśniecie drzwiami autka, zapomnicie o trudzie pakowania...Ahoj przygodo!
Szerokiej drogi!

Eugene
Eugene - 2014-07-09 08:19
Pola ma rację weź tyle ile udźwigniesz… :) po przyjeździe z podróży zawsze okazuje się, że wiele rzeczy nie było ruszanych.
Ja mam swoją stałą listę wyjazdową od lat i według niej się pakuje.
A Niemcy znowu wygrali!
Powodzenia w drodze

pamar
pamar - 2014-07-09 08:25
Ale rezolutna dziewczynka :)
Oby tylko nie miała racji z tym popsutym samochodem :)

aldobrandeska
aldobrandeska - 2014-07-09 12:17
uwielbiam Twoje opisy brat :)

marianka - 2014-07-09 13:02
Mądrą macie tę Polę;)

zula - 2014-07-11 14:25
...mijają dni...a tu w dalszym ciągu pakowanie?
Tak sobie myślę ,że chodzi przede wszystkim o Finał Piłkarski no bo jak być w drodze w taki dzień?
I konkurs:
Kto wygra Niemcy czy Argentyna!?
i drugi konkurs :
Kiedy Pola wyruszy w świat ?
I trzeci konkurs:
kierunek wyprawy???

paniczewpodrozy
paniczewpodrozy - 2014-07-12 22:05
Najpierw się zapakuje, a potem co dzień wyciągać to wszystko trzeba. I potem cały wyjazd się człowiek zastanawia, po co mu ten składany stolik, który wchodzi jedynie na dno bagażnika ;) udanego wyjazdu!

BoRa
BoRa - 2014-07-12 22:34
Oj nastepnym razem pakowanie pójdzie sprawniej! Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić.

Zasoby: 1550 wpisów1550 3849 komentarzy3849 17474 zdjęcia17474 0 plików multimedialnych0

07.12.2023 - 20.06.2024

31.07.2023 - 29.08.2023