Geoblog.pl    genek    Podróże     Wakacje 2015: Osiem tygodni w upałach, czyli od Dominikany do Meksyku    Odliczanie: 5

Odliczanie: 5

Polska, Warszawa

Dzis sa moje imieniny , wiec swietuje dalej!!! Ania pół dnia szykowała dla nas niespodzianki , ktore jutro zaprezentujemy na ognisku w Powsinie zorganizowanym przez Warszawska Grupe Wyjazdową - taką społeczność fejsbukowa. start o 14. jak kto ma blisko i ma wolny czas - niech napiera.
PS. Piekna Tunezjo nie wyzwolona przez USA spod rezimu Ben Alego - wróć !!!!

genek
genek - 2015-06-26 22:45
jesien 2003. Na zdjeciach: soussa , port el kantanoui , douz , matmata , kairouan , gabes , tunis , monastir , touzar , el jam.
Terror won !!!!

BPE
BPE - 2015-06-27 10:32
Zgadza się - Tunezjo : piękna, szczęśliwa i bezpieczna - wróć !!! Tak mi żal tych ludzi, zwykłych pracowników, którzy ciężko harują , a teraz zostaną bez pracy.............oni nie są niczemu winni, ze stado oszołomów chce zniszczyć ich kraj !

Mario
Mario - 2015-06-27 11:23
To stado oszołomów chce zniszczyć nie tylko Tunezje, ale cały cywilizowany świat.... Mamy tego przykład Tunezja, Kuwejt, Syria... a jak tak dalej będzie to niedługo zaczną się ataki w Dubaju, Turcji, Rzymie, Paryżu, Londynie i USA... im nie zależy na pokoju, tylko na terrorze i strachu...

BPE
BPE - 2015-06-28 16:22
zgadza się .....dlatego ta cała otwarta Europa sama sobie stryczek funduje ....... przestałam być tolerancyjna odkąd zobaczyła jak to wygląda w Sztokholmie..........róbmy tak dalej, a to będzie nasz koniec !

pamar
pamar - 2015-06-29 10:28
Co za ludzie! Co nimi kieruje?! Świat jest taki piękny, można się nim zachwycać i podziwiać, a tymczasem strach zaczyna paraliżować

07.12.2023 - 27.01.2024

31.07.2023 - 29.08.2023