Geoblog.pl    genek    Podróże    różne nieskatalogowane - głównie górskie    pomalutku , powolutku , wciąż do góry

pomalutku , powolutku , wciąż do góry

Polska, Warszawa

hey nadal sie pniemy w górę , powoli powoli o każde miejsce wyżej coraz trudniej. Ale było 60 , 59 jest 55. Te wymarzone trzy złote kule stają się coraz bardziej realne. Jesteśmy tak gdzieś pewnie w połowie drogi - czasu tylko coraz mniej.. Pierwsza dziesiątka jest dla nas nie do zdobycia - oceniam , że potrzeba ok. 200 głosów - niby mało , a jednak o kazdy głos tak trudno... przecie nie stane na marszałkowskiej i za piwko nie bede głosów kupował.... to nie o to tu chodzi. Jestem przekonany , że każdy oddany na nas głos jest zasłużony , że osoby głosujące , czytały naszego bloga , podobał im się ten nieco koślawy styl i te mało profesjonalne foty , a przede wszystkim akceptują styl naszego zycia i w pełną świadomością tego co czynią klikneły w komórce te magiczne znaki D00096 i posłały je na nr 7122. W końcu te 2 złote kule skądś się wzięły:)).Skoro pniemy się w górę to kilka zdjęć Poli z gór. Kto wie z jakich????

Dla ułatwienia sa po 4 zdjęcia z 3 różnych miejsc w Polsce.

zula - 2012-01-17 18:45
...to dla mnie nie takie proste lecz - pierwsze zdjęcie to oczekiwanie na wjazd na Kasprowy ??
nie jednak prawidłowa odpowiedz napiszą górale z geoblog ...,
pozdrawiam Polę i Jej Rodziców .

zula - 2012-01-17 18:49
Trzecie zdjęcie - to może być ...droga ze Szklarskiej Poręby do Piechowic - "każdy widzi co chce" i tak jak zobaczyłam coś mi sie przypomniało z mojej trasy !

zula - 2012-01-17 19:06
...i jeszcze jeden komentarz :
Przepiękne zdjęcia "droga zimą" i oczywiscie "Pola bawi się .."

genek - 2012-01-18 00:10
a my wciąz w górę - 47 miejsce!!!
A ZULA MA JUŻ 3 ZŁOTE KULE !!!! Wielki szacunek. Nam jeszcze do trzeciej kuli troche brakuje jakieś 10-15 głosów. Może rzutem na tasme marzenie sie spełni:)

BPE
BPE - 2012-01-18 08:49
ja kiedyś też startowałam, skończyłam na 19 pozycji:-)
teraz mam juz tylu porzyjaciół blogowych, ze gdybym chciała na kazdego zagłosowac straciłabym majątek......poza tym jak zagłosuje na jednego, czułabym sie nie w porządu wobec drugiego.....i byłoby niesprawiedliwie.....

zula - 2012-01-18 09:36
a co z ogłoszonym konkursem o górach??...tutaj nie wydaje się złotówki !
Blanka napisz proszę gdzie wędrówała POLA ?!
pozdrawiam :)

genek - 2012-01-18 09:44
są pokazane 3 pory roku: jesień , zima i późna wiosna. W każdej z nich góry są inaczej piekne. Na 2 zdjęciach są szlakowskazy podpowiadacze , a wsród ostatnich 4 jest charakterystyczna panorama

zula - 2012-01-18 11:59
podpowiadacze nic nie mówią ...mój wzrok już nie taki nie odczytam :( - nie byłam bo tak moze bym poznała !?
a pierwsze zdjęcie ? - napisałam i co ??? - także źle :( .

zula - 2012-01-18 12:09
JEST 41 !!! i znowu w górę :)
..a TRZY i spadam :(

genek - 2012-01-18 12:14
w zasiegu wzroku sa juz 4 blogi geoblogowe , ktore sa w czwartej dziesiatce:))) do 3 zlotych kul brakuje jeszcze z piec szesc glosow....

07.12.2023 - 27.01.2024

31.07.2023 - 29.08.2023