Geoblog.pl    genek    Podróże    bałkany    śpimy przy torach
Zwiń mapę
2008
16
paź

śpimy przy torach

 
Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina, Doboj
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 1548 km
 
17.10.2008 Doboj – Budapeszt – Warszawa
Doboj jest serbskie Rano zakupy na śniadanie. Są pielmieni. Pociąg do Budapesztu kosztuje 71,2 KM. Jedzie prawie cały dzień.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
zwiedzili 57% świata (114 państw)
Zasoby: 1672 wpisy1672 3735 komentarzy3735 19724 zdjęcia19724 0 plików multimedialnych0
 
Nasze podróżewięcej
01.04.2026 - 07.04.2026
 
 
16.01.2026 - 01.02.2026
 
 
19.12.2025 - 08.01.2026