Geoblog.pl    genek    Podróże    Portugalia 2021/2022: Azory + ląd    przygotowania do wyjazdu cd
2021

przygotowania do wyjazdu cd

Polska, Warszawa

Łatwo nie jest. Obostrzenia omikronowe niszczą wspólnotę UE. Ten twór pod nazwą jewropiejskij sajuz musi paść. Każdy kraj robi co chce, bez zapowiedzi ot tak dla jaj. Ale u nas Kaczyński większe jaja robi, wiec póki co świecimy przykładem jak można naród za ryj brać i to niekoniecznie drogą wirusową.
Na razie mamy: negatywne testy antygenowe oczywiście już po 150 zł/os a nie po 100 zł jak było jeszcze 2 dni temu , a i tak trza się cieszyć że są , bo łatwo o nie nie jest , bo tyle ludzi chce je robić. Oczywiście kody QR się nie wygenerowały , ale papier że negatywni z numerem paszportu jest , oczywiście Poli nie ma na IKP , oczywiście człowiek bez netu nie jest człowiekiem. mieliśmy wykupiony bagaż rejestrowany, ale go nie bierzemy , bo na Stansted mogą być problemy kwarantannowe , a tak bez bagażu może uda nam się przed bramką paszportową przejść od razu do hali odlotów. Jesteśmy odprawieni do Londynu i na Azory + mamy nocleg w Ponta Delgada na kilka najbliższych nocy. Damy radę !!! Alleluja i do przodu!!! Nie ma się już czego bać!!

stock
stock - 2021-12-18 10:42
Nie ma raczej opcji tranzytu na Stansed bez przechodzenia kontroli paszportowej. Trzeba było brać ten bagaż.

mikasz
mikasz - 2021-12-18 22:46
Pola powinna być na Twoim IKP (lub na Ani) w zakładce "Uprawnienia"

genek
genek - 2021-12-19 19:10
stock: ano nie ma, brak bagażu rejestrowanego zaskutkował tym że nie mamy namiotu.
mikasz: Poli nie ma w uprawnieniach - prawdopodobnie nie jest zgłoszona do zus; jak miała kwarantannę , to niestety nie mogliśmy sprawdzić czy ją ma i do kiedy

07.12.2023 - 27.01.2024

31.07.2023 - 29.08.2023